На "Гарячій лінії" Львова з'явилося повідомлення про конструкцію на водоймі у парку "Знесіння". Авторка звернення попросила пояснити, що відбувається на водоймі.
"Гаряча лінія" скерувала звернення до ЛКП "Знесіння", про результат обіцяють повідомити.
Водночас, під зверненням коментар написала заступниця керівниці управління екології та природних ресурсів Львівської міськради Оксана Луцко.
Вона зазначила, що це один із лендарт-обʼєктів фестивалю Land Art Festival LVIV, який проходив у місті на вихідних.
Читайте також: У Львові пройде лендарт-фестиваль: в одному з парків з'явиться десять скульптур
Посадовиця додала, що мистецтво може подобатися або не подобатися — і це нормально. Проте, його роль полягає у тому, щоб викликати емоції, дискусії та змушувати нас уважніше дивитися на світ навколо та берегти довкілля.
Також вона наголосила, що незабаром обʼєкт демонтують.
Нагадаємо, львів'яни скаржаться на небезпечну руїну у Левандівському парку. У місті кажуть, що споруда не перебуває на балансі громади.






