На Дніпропетровщині загинув працівник "Львівобленерго"
У бою за Україну загинув уродженець села Ямпіль Богдан Ковальчук.
На війні загинув працівник "Львівобленерго" Богдан Ковальчук
На війні загинув працівник "Львівобленерго" Богдан Ковальчук

сьогодні о 17:03

Під час виконання бойового завдання на Дніпропетровщині загинув працівник "Львівобленерго", старший матрос Богдан Ковальчук. Про це повідомили у Львівобленерго.

Богдан Ковальчук народився у 1984 році в селі Ямпіль. Від 2017 року працював у "Львівобленерго", де пройшов шлях електромонтера з експлуатації розподільчих мереж. Колеги згадують його як сумлінного працівника, відповідального фахівця та людину, яка завжди була готова допомогти іншим.

Після початку повномасштабного вторгнення Богдан Володимирович долучився до лав Збройних Сил України. Служив старшим матросом, старшим навідником 1 мінометного взводу мінометної батареї батальйону морської піхоти військової частини А4935.

Читайте також:

16 червня 2026 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новопавлівка Синельниківського району Дніпропетровської області, Богдан Ковальчук загинув, захищаючи нашу свободу.

У "Львівобленерго" висловили щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна. У Героя залишилися мати, сестра та брат.

Нагадаємо що, від початку повномасштабної війни сотні працівників енергетичної галузі стали до лав Збройних сил України, захищаючи державу від російської агресії.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"