Під час виконання бойового завдання на Дніпропетровщині загинув працівник "Львівобленерго", старший матрос Богдан Ковальчук. Про це повідомили у Львівобленерго.
Богдан Ковальчук народився у 1984 році в селі Ямпіль. Від 2017 року працював у "Львівобленерго", де пройшов шлях електромонтера з експлуатації розподільчих мереж. Колеги згадують його як сумлінного працівника, відповідального фахівця та людину, яка завжди була готова допомогти іншим.
Після початку повномасштабного вторгнення Богдан Володимирович долучився до лав Збройних Сил України. Служив старшим матросом, старшим навідником 1 мінометного взводу мінометної батареї батальйону морської піхоти військової частини А4935.
16 червня 2026 року, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Новопавлівка Синельниківського району Дніпропетровської області, Богдан Ковальчук загинув, захищаючи нашу свободу.
У "Львівобленерго" висловили щирі співчуття рідним і близьким загиблого воїна. У Героя залишилися мати, сестра та брат.
Нагадаємо що, від початку повномасштабної війни сотні працівників енергетичної галузі стали до лав Збройних сил України, захищаючи державу від російської агресії.






