Клініка "Аксіома Медікал" для лікування наркозалежних, яка розташована на вул. Городоцькій, 226, закривається на цій локації після неодноразових скарг мешканців. Водночас, як розповіли "Твоєму місту" мешканці, клініку мають перенести в іншу локацію, однак поки не відомо, куди саме.
Юрист клініки повідомив ініціативній групі мешканців, що "Аксіома Медікал" на цій локації закривають і будуть шукати іншу. Водночас, на її місці планують відкрити звичайну аптеку.
Він додав, що юрист клініки також наголосив: на совісті мешканців залишаються люди із залежностями, у яких більше немає реабілітаційної клініки.
Водночас мер Львова Андрій Садовий закликав міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка анулювати ліцензію клініці. Також він наголосив на потребі провести позапланову перевірку роботи інших філій цієї клініки щодо дотримання вимог законодавства та надати правову оцінку їхньої роботи.
Нагадаємо, раніше мер Львова Андрій Садовий скерував звернення до Міністерства охорони здоров’я України та Головного управління Національної поліції у Львівській області щодо діяльності нововідкритої філії приватної клініки "Аксіома Медікал".
До цього під час засідання сесії ЛМР депутати та міський голова відреагували на численні скарги львів’ян щодо діяльності клініки. Тоді у місті обіцяли розробити чіткий механізм контролю за діяльністю реабілітаційних центрів.
Сам заклад раніше розташовувався на вул. Олени Степанівни, 49, де мешканці прилеглих будинків також скаржилися на "сусідів". До міста зверталися із заявами про те, що на території біля клініки регулярно збираються наркозалежні, які купують медикаменти в аптеці та вживають їх просто на вулиці, а територія закладу засмічена шприцами, медичними відходами тощо.






