У парку "Знесіння" завершили облаштування нових дерев’яних сходів та облаштували зони для відпочинку. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Їх вирішили зробити саме з дерева, щоб втручання у природний ландшафт було органічним і вписувалось у природнє середовище. Новий маршрут створили на місці старих бетонних сходів.
Як розповів директор департаменту природних ресурсів та будівництва ЛМР Тарас Кубай, попередні сходи на цій ділянці були у незадовільному стані і на них скаржилися мешканці.
Для реалізації проєкту використали дуб та акацію — тверді породи деревини, які добре підходять для експлуатації у парковому середовищі і додатково оброблені спеціальними маслами.
Читайте також: На одній з водойм у Львові помітили "дивну" конструкцію: що там таке
Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев зазначив, що львів'яни скаржились, чому зробили дерев'яні сходи, а не бетонні, і наголосив, що під час проєктування відмовились від підходу, коли якість простору асоціюють із масштабністю будівництва чи кількістю використаних матеріалів.
Він додав, що використання дерева зменшило бюджет проєкту майже вдвічі.
Архітекторка Ольга Криворучко, яка працювала над концепцією, запропонувала мінімально втручатись у рельєф і створити простір, який буде доповнювати природне середовище парку.
У ЛМР додали, що окрім нових сходів, на маршруті облаштували кілька зупинок для відпочинку. Вартість усіх робіт становить 1,5 млн грн.
Нагадаємо, у парку "Знесіння" відкрили новий інклюзивний простір для занять спортом і відпочинку. Майданчик облаштували для людей на кріслах колісних, ветеранів з ампутаціями та всіх охочих відвідувачів парку.






