Сьогодні, 26 червня, у День кримськотатарського прапора, на головному флагштоку Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття національного стяга кримських татар. Ця подія стала символом єдності та спільної боротьби за відновлення територіальної цілісності України. Про це повідомили в КМДА.
Солідарність та підтримка корінного народу
У заході взяли участь представники кримськотатарської громади, столичні посадовці, українські військовослужбовці та громадськість. Серед присутніх були Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський.
Організатори заходу підкреслили, що підняття прапора свідчить про непохитну солідарність усього українського суспільства з жителями тимчасово окупованого Криму. Окрім того, це чергове нагадування міжнародній спільноті про невизнання анексії півострова росією та про готовність боротися до повної деокупації всіх українських земель.
Значення національного символу в умовах війни
Кримськотатарський прапор є символом незламності, боротьби за свободу та права корінного народу України. Піднімаючи сьогодні цей стяг у серці столиці, ми підтверджуємо, що Київ солідарний з кримськотатарським народом, — наголосив під час виступу Олег Куявський.
Він також додав, що в умовах триваючої російської окупації Криму відзначення цього дня набуває особливого значення. Воно є відкритою демонстрацією опору російським загарбникам і чітким свідченням невизнання спроб анексії півострова на міжнародному рівні, а також виявом підтримки для всіх громадян в окупованому Криму.






