У Києві підняли кримськотатарський прапор біля будівлі КМДА
У столиці відбулася урочиста церемонія до Дня кримськотатарського прапора, яка зібрала громаду, посадовців та військових.
Hero Image

Оновлено сьогодні о 17:01

Сьогодні, 26 червня, у День кримськотатарського прапора, на головному флагштоку Київської міської державної адміністрації відбулася урочиста церемонія підняття національного стяга кримських татар. Ця подія стала символом єдності та спільної боротьби за відновлення територіальної цілісності України. Про це повідомили в КМДА.

Солідарність та підтримка корінного народу

У заході взяли участь представники кримськотатарської громади, столичні посадовці, українські військовослужбовці та громадськість. Серед присутніх були Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров і заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський.

Організатори заходу підкреслили, що підняття прапора свідчить про непохитну солідарність усього українського суспільства з жителями тимчасово окупованого Криму. Окрім того, це чергове нагадування міжнародній спільноті про невизнання анексії півострова росією та про готовність боротися до повної деокупації всіх українських земель.

Значення національного символу в умовах війни

Кримськотатарський прапор є символом незламності, боротьби за свободу та права корінного народу України. Піднімаючи сьогодні цей стяг у серці столиці, ми підтверджуємо, що Київ солідарний з кримськотатарським народом, — наголосив під час виступу Олег Куявський.

Він також додав, що в умовах триваючої російської окупації Криму відзначення цього дня набуває особливого значення. Воно є відкритою демонстрацією опору російським загарбникам і чітким свідченням невизнання спроб анексії півострова на міжнародному рівні, а також виявом підтримки для всіх громадян в окупованому Криму.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Здоровʼя
У Києві лікарю оголосили підозру у недбалості, яка призвела до смерті пацієнта
За висновками експертів, на момент звернення пацієнт потребував додаткових медичних обстежень, проте необхідний обсяг допомоги наданий не був. Своєчасне виявлення ушкоджень та належне лікування могли запобігти настанню смерті.
Hero Image

17:20

У Києві слідчі Деснянського управління поліції за процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури повідомили про підозру лікарю-хірургу в неналежному виконанні професійних обов'язків, що спричинило смерть 43-річного пацієнта. Про це повідомила поліція Києва. Суть звинувачення та загроза ув'язнення Правоохоронці встановили, що медик не провів у повному обсязі необхідних обстежень чоловіка та не виявив небезпечні ушкодження, які згодом призвели до його смерті...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"