Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук 23 червня оголосив про осінню серію концертів у Європі, а сьогодні заявив, що в турі додалися нові міста. Про це музикант повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах.
Зокрема, з'явились нові дати: 5 листопада – Копенгаген, 1 грудня – Барселона, 2 грудня – Лондон.
Загалом повний розклад виглядає так:
- 5 листопада – Копенгаген;
- 7 листопада – Антверпен;
- 22 листопада – Вільнюс;
- 1 грудня – Барселона;
- 2 грудня – Лондон;
- 4 грудня – Дублін;
- 6 грудня – Цюрих;
- 11 грудня – Канни.
Артист закликав шанувальників відвідати концерти та долучитися до підтримки України.



