Сьогодні, 27 червня, під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відеозапис, на якому чоловік на вулиці Ковальській у місті Дрогобич пошкоджує пам'ятник жертвам німецької окупації. Про це повідомили у Відділ комунікації поліції Львівської області.
Зазначають, що чоловік вчинив наругу над пам’ятником історії місцевого значення України "Меморіалом пам’яті жертв німецької окупації 1941-1944 років", який є місцем страти нацистами членів Українського національно-визвольного руху та цивільного населення у міста.
Читайте також: Стару бруківку XX століття знайшли під час ремонту траси на Львівщині
На місце виїхали слідчо-оперативна група, співробітники кримінальної поліції та сектору реагування патрульної поліції Дрогобицького районного відділу поліції.
Особу порушника вже встановили. Наразі тривають комплексні заходи щодо його розшуку та затримання.
Також за фактом порушення слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого). Санкція статті передбачає покарання — обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.






