На Львівщині шукають чоловіка, який скоїв наругу над пам'ятником жертвам німецької окупації
Особу порушника вже встановили.
Пошкоджений пам'ятник у Дрогобичі / фото: Суспільне Львів/Христина Кахнич
Пошкоджений пам'ятник у Дрогобичі / фото: Суспільне Львів/Христина Кахнич

сьогодні о 11:04

Сьогодні, 27 червня, під час моніторингу соціальних мереж правоохоронці виявили відеозапис, на якому чоловік на вулиці Ковальській у місті Дрогобич пошкоджує пам'ятник жертвам німецької окупації. Про це повідомили у Відділ комунікації поліції Львівської області.

Зазначають, що чоловік вчинив наругу над пам’ятником історії місцевого значення України "Меморіалом пам’яті жертв німецької окупації 1941-1944 років", який є місцем страти нацистами членів Українського національно-визвольного руху та цивільного населення у міста.

Читайте також: Стару бруківку XX століття знайшли під час ремонту траси на Львівщині

На місце виїхали слідчо-оперативна група, співробітники кримінальної поліції та сектору реагування патрульної поліції Дрогобицького районного відділу поліції.

Особу порушника вже встановили. Наразі тривають комплексні заходи щодо його розшуку та затримання.

Також за фактом порушення слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України (Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого). Санкція статті передбачає покарання — обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"