На українсько-польському кордоні зафіксували значне накопичення транспорту, який рухається в напрямку України. Найбільш критична ситуація наразі на двох пунктах пропуску — "Краківець" та "Шегині". Водночас у соцмережах мандрівники скаржаться на виснажливе очікування під палючим сонцем.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби.
За даними прикордонників, ситуація на пасажирському напрямку на вʼїзд в Україну виглядає так:
"Краківець" — 200 автомобілів та 15 автобусів (очевидці у соцмережах повідомляють про понад 260 автівок);
"Шегині" — 100 автомобілів та 12 автобусів;
"Грушів" — 35 автомобілів;
"Угринів" — 15 автомобілів;
"Нижанковичі" — 15 автомобілів та 1 автобус.
У соціальних мережах люди збурені тривалим очікуванням. За словами подорожніх, черги майже не рухаються, а стояти доводиться понад 12 годин при спеці, яка сягає майже 40°C.
Яка ситуація на виїзд з України
На виїзді з України ситуація значно спокійніша. Накопичення легкових автівок зафіксували лише на пункті пропуску "Угринів" (15 автомобілів). На решті ПП черг із легковиків немає.
Щодо автобусів, то на виїзд черги є у таких пунктах:
"Краківець" — 6 автобусів;
"Шегині" — 1 автобус;
"Нижанковичі" — 1 автобус.
Наразі повністю вільними та незавантаженими на в'їзд в Україну є пункти пропуску "Рава-Руська" та "Смільниця". Мандрівникам рекомендують обирати саме їх, а також, за можливості, планувати перетин кордону у ранні ранкові або пізні вечірні години, коли спадає спека.
Читайте також: Через спеку водіїв великогабаритного транспорту просять не в’їжджати до Львова вдень.
Нагадаємо, прикордонники 7-го прикордонного Карпатського загону закликають водіїв та пасажирів ретельніше планувати маршрути та стежити за актуальним станом черг у режимі реального часу можна на офіційній Facebook-сторінці Західного регіонального управління ДПСУ.




