Садовий назвав найбільшу проблему, яка була допущена після Помаранчевої революції

26 січня 2025, 22:20

Мер Львова Андрій Садовий в інтервʼю «Твоєму місту» заявив, що однією з найбільших помилок в історії України було недопущення західних інвестицій в країну на початку 2000-х років.

«Найбільша проблема, яка була допущена після Помаранчевої революції, коли Віктор Ющенко був президентом, Петро Порошенко — головою РНБО, а Юлія Тимошенко була прем'єр-міністром полягала в тому, що вони тоді не впустили західний капітал в Україну. Тоді треба було максимально залучити західний капітал, продати наші підприємства, і сьогодні американці добували б газ на шельфі Чорного моря. Але цього не сталося», — зазначив він.

За його словами, якщо країна інвестує через свої компанії, вона згодом захищає ці інвестиції. Це не було зроблено раніше, і зараз це потрібно реалізувати, але цьому заважає корупція:

«Зараз старі олігархи відходять, але на їхньому місці з'являються нові».

Зазначимо, що «Твоє місто» 24 січня записало інтерв'ю з міським головою Львова Андрієм Садовим, в якому дізналося про плани мера щодо наступних виборів, про інфраструктурні проєкти, про те, що не так із будівництвом у місті, про допомогу армії, будівництво меморіалу на Полі почесних поховань та інше.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Здоровʼя
“Слабкі будуть ламатися, сильні - втомлюватися”. Інтерв'ю з Олегом Покальчуком
Українці втратили ілюзії, але чи стали зрілішими? Соціальний та військовий психолог, психотерапевт Олег Покальчук на запрошення “Клубу експертів та експерток” пояснює, чому узагальнювати небезпечно, як війна зруйнувала «підліткову» оптику суспільства і чому чорно-біле мислення стало способом виживання. У другій частині розмови — також про втому від героїзму, демографічні виклики і країну, якою нам доведеться стати.
Фото зі сторінки Олега Покальчука

01 квітня 2026, 20:59

Ми подорослішали на п'ятому році вторгнення, чи не варто узагальнювати? Узагальнювати не можна, це вульгарний підхід. Але щодо ставлення суспільства – так, можна говорити про дорослішання. Налаштування романтизму та «милоти», про які ви згадували – це підлітково-дитяче...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"