Візит Папи Івана Павла II до Львова


23– 27 червня 2001 р. відбувався державний візит Глави Держави Ватикан Папи Римського Іоанна Павла ІІ в Україну. Згідно з програмою візиту, він відвідав Київ та Львів.

Іоанн Павло ІІ відслужив у Києві (на спорт-комплексі “Чайка”) та Львові (на іподромі) 4 служби (2 у латинському і 2 у візантійському обряді), зібрав на свої меси понад 1,6 млн прочан. Під час візиту він виголосив 11 проповідей і промов. Під час перебування Папи Римського у Львові у різних заходах взяло участь більше 2 млн прочан. Проповіді Папа Іоанн Павло ІІ виголошував українською мовою. По завершенню візиту з борту літака Папа Римський надіслав телеграму, в якій висловив “зворушену подяку за гостинність”, виявлену йому “в улюбленій Україні”.+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!