5 ТЕD-відео, що надихають на новий старт

1867 0
Початок нового року схожий на вдих перед стрибком у невідомість. Щоб отримати трохи натхнення й замислитись над майбутнім, пропонуємо перелік відео TED-промов, що тривають не більше 18 хвилин.
Фото: oboitut.com

Фото: oboitut.com

«TED» – це неприбуткова організація, що присвячена розповсюдженню ідей, зазвичай, у короткій формі сильних промов. Пропонуємо підбірку, яка дозволить розпочати 2017-й рік правильно.

Щоб подивитися відео з українськими субтитрами, клацніть на значок повідомлення в правому нижньому кутку й оберіть – Ukrainian.

Переосмисліть свою роботу

Багатьом з нас потрібне нагадування, що життя поза роботою існує й потребує нашої уваги. Реальність змушує забувати про це, а Робін Іткін, провідний тренер в Групі Бізнес-рішень та Фінансового реструктурування в Лайнер, нагадує, що для ефективної роботи недостатньо тільки «я можу» чи «я мушу». Для цього треба створити творчу атмосферу на роботі.

Створюйте нове

Це відео буде корисне всім, хто хоче навчитися знаходити швидкі й прості рішення для проблеми, що виникла. І не просто знайти, а й ефективно втілити. Про свій досвід розповідає Тоні Фадел, який працював у Apple та мусив приймати швидкі рішення.

Віддавайте від серця

Біл і Мелінда Гейтс мають величезний достаток і відомі тим, що використовують його на користь людства. У цьому відео вони мотивують глядача до розуміння, що він може й повинен щось робити, щоб змінити світ.

Любіть те, чим займаєтеся

Скот Дінсморт звільнився з роботи, яка робила його нещасним, і провів наступні чотири роки роздумуючи, як знайти професію, що даруватиме радість і матиме значення. У цьому оманливо простому відео він ділиться тим, чого навчився, і розповідає, як знайти те, що має для тебе значення, і почати цим займатися.

Зберігайте спокій

Стрес стає чи не постійним нашим партнером у повсякденні. Нейронауковець Деніел Левітін знає, що із цим можна зробити. У промові він пояснює, як насправді працює мозок, і як це можна використовувати. Психологічних порад ви не знайдете, але відео може багато чого розставити по поличках.

Підготувала Людмила Рубцова

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар