Де у Львові зробити селфі з Леніним? Фото

3226 0
Хоча місто Лева першим позбулося пам’ятника Леніну на головній площі, все ж у Львові залишилося місце, де ще досі можна натрапити не лише на Леніна, а й на інші атрибути радянського часу. Старі вулиці Львова і місцеві дворики ще мають чим здивувати не лише гостей міста, а й мешканців Львова.
фото: tvoemisto.tv

фото: tvoemisto.tv

Локація: вул. Князя Лева, 2.

Цікавість: єдиний дворик у Львові, де ще залишився Ленін. Правда, на стіні.

Tvoemisto.tv дізналося, де у Львові можна зробити селфі з Леніним.

Спершу вам може здатися, що перед вами звичайний будинок з двориком. Проте допитливі перехожі відкриють для себе тут справжній музей під відкритим небом.

Мешканці так званого «совіцького» чи «радянського» дворику створили біля свого помешкання цілу галерею радянських часів, із приватних запасів. Не дивуйтеся, коли побачите на стінах портрет Єсеніна і репродукції «Запорожців» та «Грачі прілєтєлі», а в дворі – чемодани, подерті крісла і навіть ляльку, що нагадує… Путіна. На стіні ще висить список колишніх мешканців цього будинку. Відомо, що такі таблички вивішували у 1940-60-их роках у кожному подвір’ї міста. Можливо така табличка збереглась лише тут.

Місцеві кажуть, що цей «радянський» дворик зроблений божевільними фанатами комунізму. Проте, мешканці цього неординарного дворика називають його «гетьманським». Запевняють, що з комунізму залишився тільки один портрет Леніну. Раніше у дворику можна було побачити і бюст Леніну, але після підписання закону «Про засудження комуністичного та націонал соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів Україні та заборону пропаганди їх символіки» один із мешканців будинку забрав його собі додому.

Тому селфі можна зробити тільки біля плакату, але тільки з дозволу мешканців цього дворика.

Текст - Мар'яна Вудвуд, фото - Андрій Поліковський

 


Читайте також: