Львівських бізнесменів запрошують на онлайн-тренінги про успішний креативний бізнес

400 0
Участь у тренінгу безкоштовна. Мова тренінгу – англійська.
Фото: Aurameir

Фото: Aurameir

Програма Європейського Союзу House of Europe, у партнерстві із данською мережею креативних підприємств Creative Business Network запрошує креативних підприємців з усіх регіонів України до участі в інтенсивному онлайн-тренінгу Creative Business Academy, що проведуть із 13 по 31 липня 2020 року.

У програмі:

  • 40 годин інтенсивних онлайн-тренінгів від експертів з ЄС, що створили успішні креативні бізнеси й готові ділитися своїм досвідом.
  • 1-годинні персональні консультації з європейськими бізнес-консультантами підприємцями та стартапами, що розуміються на специфіці креативного бізнесу.
  • Спільний пошук відповідей на актуальні виклики креативного бізнесу: як знайти нових клієнтів, як стабільно заробляти, як продаватися онлайн та на міжнародних ринках, як захистити власний креативний бізнес від плагіату, як просувати свій бізнес серед медіа та партнерів, та як знайти фінансування серед інвесторів.
  • Можливість взяти участь у міжнародному конкурсі креативних стартапів BRIGHT. Creative Business Cup в Копенгагені наступного року.

До участі запрошують бізнеси із галузей архітектури, дизайну, моди, візуального мистецтва, ремесл, фотографії, музики, перформативного мистецтва, кіно, видавничої справи, літератури, медіа, телебачення, радіо, реклами, маркетингу, розробки комп’ютерних ігор, інформаційних технологій, креативні хаби, фестивалі, музеї та галереї, а також бізнеси, що працюють на перетині цих секторів.

Щоб взяти участь в Creative Business Academy, потрібно заповнити заявку на сайті houseofeurope.org.ua (База можливостей Creative Business Academy, «Подати заявку») та зняти коротке відео про свій креативний бізнес англійською мовою.

Участь у тренінгу безкоштовна. Мова тренінгу – англійська. Кінцевий термін подачі заявки – 30 червня 15:00. Більш детальна інформація за посиланням.

House of Europe – це програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю. Goethe-Institut в Україні керує програмою House of Europe; Британська Рада, Французький Інститут та Чеські центри є партнерами консорціуму проєкту.

За додатковою інформацією звертайтеся до Вікторії Каландирець, viktoriia.kalandyrets@houseofeurope.org.ua або за телефоном 0 44 496 97 85.

...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!