Різдвяні па: юні львів’яни поставили «Лускунчика» для однолітків. Фото

2106 0
Цих вихідних, 7-9 січня, на сцені дебютували юні балерини й балеруни: разом з дорослими колегами вони підготували виставу «Лускунчик», у якій поєднали різні танцювальні стилі. Ролі розподіляли за віком, що зробило постановку особливою і зворушливою.
Фото: Євген Кравс

Фото: Євген Кравс

Прем’єра нового «Лускунчика» відбулася ще 2-го січня, а відрепетирувати балет юним дебютантам та досвідченим танцюристам вдалося за 2 місяці.   

Як розповіли організатори, партії у виставі розподілили як у самій казці – за віком: діти грають дітей, мишей, ляльок, солдатиків, а також танцюють танці в другій дії, головних персонажів: партії Марі, Принца, Лускунчика, Феї Драже. Дорослі артисти балету Львівської опери і не тільки, виконують партії Дросельмеєра, Королеви мишей, Штальбаумів, гостей та соло в танцях у другій дії.

Костюми й реквізит стилізували під XIX століття, а декорації вирішили зробити проекційними.

«По-перше, це найвідоміша різдвяна казка у цілому світі, її перекладають багатьма мовами, і, мені здається, що в такому колоритному місті як наш Львів, ця вистава є дуже доречна. А по-друге, музика цієї вистави. Я пам’ятаю її з дитинства, коли мій батько – народний артист України Герман Ісупов, працював над "Лускунчиком", ця музика Чайковського лунала в нашому домі майже рік, кожної хвилини. Вона заворожувала мене і переносила на якусь іншу планету. І зараз я дуже б хотіла, щоб ці відчуття духовного піднесення і феєричний вибух емоцій відчула якнайбільша кількість дітей», - пояснила свій вибір Анастасія Ісупова, солістка балету, яка також дебютувала у ролі балетмейстера.

Юні балерини, які виконували головні ролі не приховали ентузіазму. «Важко те, що потрібно забути що ти це ти, а необхідно на кілька місяців перевтілитись в іншу людину(персонажа), думати як вона, жити, рухатись…», - поділилася Олена Івануса, виконавиця партій Марі та Ляльки. Лана Герасимчук, яка виконує партію Лускунчика, пояснила: «Репетиції займають багато часу, на жаль звичайну школу та домашнє завдання ніхто не відміняє, але ця напружена робота приносить задоволення».

Фото: Євген Кравс

Опублікувала Людмила Рубцова


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар