Політична реклама

У Львові безкоштовно навчать як бути успішним

499 0
У рамках VI Інженерного ярмарку кар’єри, який відбудеться 5 грудня у "Львівській політехніці", є можливість відвідати безкоштовні семінари та тренінги від успішних людей. Про це повідомили організатори.

Про це повідомляє "Гал інфо" з посиланням на організаторів.

27 листопада - Сергій Сумніков, директор аутсорсингової компанії BPO Nextdoor Inc, семінар «Початок кар’єри: як зробити перший крок правильно?», 16.00, 209 аудиторія, IV навчального корпусу НУ«ЛП».

28 листопада - Тарас Прокопишин, засновник Вуличного університету у Львові, тренінг «Лідерство в умовах глобалізації». 16.00, 209 аудиторія, IV навчального корпусу НУ«ЛП». Тренінг можна відвідати тільки за умови попередньої реєстрації на нього: http://goo.gl/PlS0G.

29 листопада - Юрій Тангел, менеджер з персоналу в Холдингу емоцій «!ФЕСТ», семінаром «Перші кроки до… або як правильно «прокладати» шлях», 16.00, 209 аудиторія, IV навчального корпусу НУ«ЛП».

...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!