У Львові попрощались із Василем Шпіцером. Фото

1181 0
Через жалобу на львівські Ратуші приспустили прапор.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

У Львові сьогодні, 29 серпня, на Личаківському цвинтарі поховали Василя Шпіцера – першого міського голову Львова часів Незалежності.

Василь Шпіцер був політиком, громадським діячем, публіцистом, кандидатом технічних наук та винахідником. У 1990 році став депутатом Львівської обласної та міської рад, а з 1990 до 1994 року був головою міськради Львова та міськвиконкому. Потому ще рік працював у Львівській ОДА.

Читайте також: Перше демократичне скликання Львівської міськради або Як Львовом керували 650 депутатів

Був делегатом установчого з’їзду Товариства української мови імені Шевченка у Києві, делегатом установчої конференції Народного Руху у Львові, членом президії Товариства української мови імені Шевченка. Був головою Львівської обласної організації «Порозуміння».

Коли Василь Шпіцер очолював міськраду Львову, у місті збудували дитячу міську лікарню на вул. Пилипа Орлика, кілька шкіл, а також облаштували Гамаліївське водосховище, що стало початком вирішення проблем з водою у Львові. Також тоді у місті ліквідували районні ради.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!