У центрі Львова відкрили центр надання адмінпослуг

6034 0
Для мешканців Личаківського і Галицького районів у Львові 21 жовтня відкрили новий Центр надання адміністративних послуг на вулиці К.Левицького, 67. Подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги, отримати результат послуги – все це доступно для мешканців у новому офісі ЦНАП, – інформує прес-служба ЛМР.
фото: Олександр Мазуренко

фото: Олександр Мазуренко

 «Оновлені центри плануємо відкрити у всіх районах нашого міста. Це, перш за все, зручність для мешканців міста Львова. Після відкриття ЦНАП на вул. Левицького, 67 мешканцям Личаківського та Галицького районів не потрібно буде їхати у Львівську міську раду, аби подати звернення, записатись на прийом до посадовця, в тому числі і до міського голови, подати заяву на отримання адміністративної послуги, отримати результат послуги. Все це можна зробити у Центрі надання адміністративних послуг на вул. К. Левицького, 67», – розповідає начальник адміністративно-господарського управління Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Окрім того, збільшився перелік послуг, які можна отримати в ЦНАП. Зокрема, мешканці можуть звернутися за послугами:

Львівської міської ради та її структурних підрозділів (в тому числі і документів дозвільного характеру);

Державної міграційної служби (оформлення та видача паспорта громадянина України, вклейка фотокартки при досягненні 25- та 45-річного віку, реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання громадян);

Державної реєстраційної служби (реєстрація речових прав, реєстрація юридичних осіб та СПД тощо);

-  Держземагентства у м. Львові Львівської області;

Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області (подача декларації про початок виконання підготовчих робіт, будівельних робіт, про готовність об’єкта до експлуатації);

Держгімпромнагляду (реєстрація великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів тощо).

 Новостворений офіс на вул. Левицького є достатньо просторим, його площа 400 кв. м., обладнаний електронною системою керування чергою, яка зарекомендувала себе з позитивного боку у Центрі надання адміністративних послуг  м. Львова, що на пл. Ринок, 1.

Центр надання адміністративних послуг на вул. Левицького, 67 поділений на зали:

·  рецепція («Інформаційна довідка»), де можна отримати бланк заяви, інформаційну картку адміністративної послуги з переліком документів, зареєструватись в електронній системі керування чергою;

·  зала очікування та написання заяв;

·  дитячий куточок;

·  операційна зала.

Роботу нового офісу забезпечуватимуть 11 адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» Львівської міської ради. Також до роботи планують залучити фахівців відповідних державних органів (міграційної служби, реєстраційної служби) для надання консультацій та роботи в ЦНАП м. Львова у Личаківському та Галицькому районах.

«Особливістю ЦНАПу у Личаківському та Галицькому районах є надання послуг ДМС і Державної реєстраційної служби (в міському центрі таких умов немає). Наша мета – відкрити у кожному районі такий офіс з максимальним переліком послуг, щоб кожний львів’янин звертався туди, де йому зручніше – в ЦНАП біля дому чи роботи», – додає Валентина Бартошик.

Нагадаєм, нещодавно на Сихові відкрили новий Центр надання адміністративних послуг. Відтак жителям мікрорайону, щоб подати звернення, записатись на прийом до посадовця, подати заяву на отримання адміністративної послуги та отримати її результат достатньо буде прийти в ЦНАП на просп. Червоної Калини, 72а, а не їздити по різних державних установах. Окрім того, тут подбали про батьків з дітьми та людей з особливим потребами.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар