У ВООЗ вважають, що на Львівщині слід посилювати карантин

4042 0
У цілому Україна готова до послаблення обмежень, та варто слідкувати за тим, як це відбувається на обласному, районному і місцевому рівнях.
Фото: Freepik

Фото: Freepik

На національному рівні Україна готова до послаблення карантину на тлі коронавірусу, однак все ж в деяких регіонах обмеження навпаки необхідно посилити. Про це в інтерв'ю «РБК-Україна» заявив голова представництва Всесвітньої організації охорони здоров'я в Україні Ярно Хабіхт.

За його словами, у цілому Україна готова до послаблення карантинних обмежень, та варто слідкувати за тим, як це відбувається на обласному, районному і місцевому рівнях.

Читайте також: Україна отримала експериментальний препарат для лікування на COVID-19

Він пояснив, що в Україні є потреба у місцевій адаптації й важливо, аби в областях не було зростання кількості заражених.

«Дивився на статистику, такі регіони, як Львів, Львівська область, Чернівці, Закарпаття, Рівне  вони відповідають за половину всіх випадків. Тобто на національному рівні ми можемо послаблювати карантин, але в таких регіонах ці заходи мають бути посилені», – заявив Ярно Хабіхт.

За словами представника ВООЗ, Україна може послабити карантин, але повинна пильно контролювати ситуацію: «Як ми бачили в інших країнах, ситуація може вийти з-під контролю, і, можливо, доведеться повернутися до попередніх заходів».

Читайте також: У ВООЗ розповіли, звідки міг взятися коронавірус

Нагадаємо, що за останню добу в Україні зафіксували 809 нових випадків коронавірусу. Найбільше хворих виявили у Львівській, Рівненській та Івано-Франківській областях.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!