Учасники АТО зіграють футбол з ветеранами львівських «Карпат»

1267 0
У неділю, 22 листопада, у Зимній Воді, на стадіоні «Хіни Арена» відбудеться товариський турнір «Ветерани футболу – воїнам АТО», участь в якому візьмуть ветерани львівського футболу та учасники АТО
Фото: fckarpaty.lviv.ua

Фото: fckarpaty.lviv.ua

Участь у змаганнях візьмуть 4 команди: ветерани ФК «Карпати», ветерани ФК «Верховина» (Зимна Вода), ветерани ФК «Сихів-Зубра», а також команда воїнів АТО.

Читайте також: Топ-7 футбольних матчів у Львові в листопаді

Розпочнеться все з матчу дитячих команд об 11.00 год. Після цього відбудеться турнір між чотирма командами, який стартує о 12:00 год.

«Цей турнір ініціювали учасники АТО, які повернулися з місць бойових дій у відпустку. Проведемо маленькі змагання, щоб хлопці трішки відпочили, адже зараз їм потрібен, насамперед, моральний спокій. «Карпати» з радістю відгукнулися на таку пропозицію, адже клуб постійно підтримує нашу армію і воїнів АТО. За «зелено-білих» зіграють наші ветерани: Стронціцький, Чижевський, Покладок, Гурка, Луцишин, Вовчук, Лапко, Різник та інші колишні гравці львівського клубу» – підсумував один з керівників клубу ветеранів ФК «Карпати» Ігор Кульчицький.

На завершені благодійного футбольного турніру відбудуться козацькі забави.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар