Учора львівські спортсмени здобули три медалі на Паралімпіаді

3323 0
Антон Дацко та Андрій Демчук виграли золоті медалі з фехтування на візках. Також бронзову нагороду у стрибках в довжину на Паралімпіаді завоював представник Львова Роман Павлик.

Українські фехтувальники Антон Дацко та Андрій Демчук виграли золоті медалі з фехтування на візках під час Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Антон Дацко виборов ювілейну двадцяту золоту медаль збірної України на Паралімпіаді-2016. У фіналі спортсмен зі Львова здолав представника Греції Панайотіса Тріантафіллу з рахунком 15:7.

Ще один львів'янин Андрій Демчук у фінальному поєдинку переміг угорця Річарда Освача з результатом 15:8.

Також учора, 12 вересня, бронзову нагороду у стрибках в довжину на Паралімпіаді завоював представник Львова Роман Павлик.

Загалом у п'ятий змагальний день на Параолімпійських іграх збіна України здобула 12 медалей – 4 золоті, 6 срібних та 2 бронзові нагороди.

«Золото» завоювали:

Цвєтов Ігор (біг на 200м, 25.11 РR), Дацко Антон (фехтування на шаблях), Демчук Андрій (фехтування на шаблях), Дубров Денис (плавання на 100м батерфляєм, 54.79 WR,РR).

Срібні нагороди у скарбничку принесли:

Ботурчук Оксана (біг на 200м, 23.65), Свідерська Ольга (плавання на 150 м кмп, 2:54.14 WR), Богодайко Євгеній (плавання на 50 м батерфляєм, 29.35 ER), Крипак Максим (плавання на 100м батерфляєм, 54.90), Стеценко Анна (плавання на 400м, 4:24.18), Денисенко Ярослав (плавання на 400м вільним стилем, 3:58.78).

Треті місця посіли:

Павлик Роман (стрибки у довжину, 5.61 РВ), Піддубна Марина (плавання на 50м вільним стилем, 31.23)

Відтак, збірна України має у своєму активі 54 нагороди, серед яких 21 золото, і займає третє місце у медальному заліку Паралімпіади-2016.

Додамо, цьогоріч українці на Параолімпійських іграх стрімко здобувають медалі та б’ють рекорди.