Віктор Пинзеник у Львові розкаже про фінансову ситуацію в країні

1245 0
9 жовтня у Львівської бізнес-школи відбудеться зустріч з відомим економістом і політиком Віктором Пинзеником на тему «Фінансова ситуація в Україні − реалії та можливості для регіону». Оскільки зустріч - закрита, її пряму трансляцію можна буде переглянути на нашому сайті.
Фото: dt.ua

Фото: dt.ua

Експертом зустрічі буде Ярослав Притула, професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки. Він розповість про тенденції та перспективи децентралізації в Україні, повідомляють організатори.

Модератор зустрічі: Михайло Сало, фінансовий директор LvBS.

Час проведення: 18:30.

Де: вул. Козельницька, 2а, цокольне приміщення.

Реєстрація на зустріч є обов’язковою. 

Пряму трансляцію зустрічі можна буде переглянути на сайті Tvoemisto.tv.

Віктор Пинзеник— український політик і економіст, голова партії Реформи і порядок (жовтень 1997 р. - лютий 2010 р.). Десятий міністр фінансів і віце-прем'єр кількох урядів України (востаннє посаду міністра фінансів займав з 18 грудня 2007 р. до 17 лютого 2009 р.). Народний депутат України 1, 2, 3, 4, 6-го скликань. Закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка (економічний факультет; економіст (1975), аспірантуру ЛДУ (1979), докторантуру Московського державного університету імені Михайла Ломоносова (1989).

Ярослав Притула - доцент кафедри міжнародного економічного аналізу і фінансів факультету міжнародних відносин Львівського національного університету ім. Івана Франка, викладач LvBS, професор з кількісних методів для прийняття бізнес-рішень та економіки.
Стажувався у The George Washington University, США. Був науковим консультантом Національного Банку Польщі в питаннях покращення макроекономічного моделювання та прогнозування економік Східної Європи. Учасник Global Policy Fellows Program Інституту Вищої Освіти (Вашингтон, США).

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!