Як виглядав засніжений Львів 100 років тому. Атмосферні ретро-фото

10763 1
Лижні траси, санчата і трамваї, що розпушують сніг.
Фото: Львівські

Фото: Львівські

Цьогоріч, на диво, сніг ще не стишив Львів своїми обіймами. Тож пропонуємо тим, хто скучив за снігом, подивтись, як виглядав зимовий Львів приблизно 100 років тому.

Львівський трамвай розчищає сніг. Фото першої чверті минулого століття.

Лижний трамплін у парку Знесіння. Фото другої половини 1930-х років.

Зима 1941-го року

Стрийський парку на початку 20-го століття.

Фото: Львівські


Читайте також:
18 Січня, 2020 13:17
nelson Привіт глядачі, я нелсон, моя мати познайомила мене з великим храмом Великої Баби Огбого, коли виявила, що я не можу завагітніти дружині, це принесло стільки клопотів у мій шлюб і призвело до розлучення. За її словами, він дуже духовний і може змусити мою дружину повернутися до мене в радості, і ми можемо мати дітей разом. Спочатку я не сумнівався, поки я не зв’язався з ним, а потім кинув на мене могутні заклинання і змусив дружину повернутися. І тепер ми також щасливі з прекрасними дітьми, з того дня, коли Великий Баба Огбого працював на мене і вирішував мої проблеми, я склав тверду обітницю, що поки я живу, я завжди буду свідчити про доброту його великих творів, а тим, хто там стикається із стосунками та труднощами у шлюбі, слід швидко зв’язатися з ним та стати щасливим свідком, як я. Я кидаю його контакт тут, електронною поштою: greatbabaogbogotemple@gmail.com, або його номер WhatsApp. +447440557868 ...
Він змусив мою колишню дружину повернутися до мене в радості
Він вилікував мене від безсилої людини до справжньої людини.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!