Як зареєструвати приватний садок у Львові: покрокова інструкція. Інфографіка

2487 0
У березні 2016 року в Україні спростили процедуру створення приватного садочку. Так, ініційовані Міністерством освіти зміни стосуються санітарного регламенту: відсутність власного харчоблоку і пральні, а також можливість використовувати в садках двоярусні ліжка. Зокрема, новий регламент дозволяє легалізувати невеликі приватні садочки у житлових приміщеннях. Tvoemisto.tv дізналося в рамках організованої дискусійної зустрічі Платформа консенсусу» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» про те, як правильно зареєструвати приватний садок. Пропонуємо покрокову інструкцію.

1.     Реєстрація юридичної особи

Найперше, що потрібно зробити – це реєстрація. Для цього необхідно зареєструвати у встановленому законом орядку юридичну особу (Тзов, ПП ФОП тощо). Для цього необхідно розробити установчі документи та здійснити реєстраційні дії. У середньому процедура займає 1-2 тижні

2.     Приміщення

Приміщення, у якому хочуть відкрити приватний дитячий дошкільний навчальний заклад, повинне відповідати  вимогам, описаним в «Державних санітарних нормах» та Санітарному регламенті для ДНЗ від 24.03.2016 №234. Зазначимо, що згадані норми нещодавно спростили: так, тепер садку не потрібно мати власний харчоблок. Їжу можуть привозити як батьки, також її можна замовляти в інших постачальників, які дотримуються всіх законодавчих вимог. Необов’язкова в приміщенні і наявність пральні. Скосовуються обов’язкові одноповерхові ліжка – їх можна замінити на двоповерхові для економічнішого використання приміщення.

3.     Інфраструктура

Підготовка навчально-методичної та матеріально-технічної бази. Зокрема, тепер приватний садок можна відкрити в квартирі. Скасовано вищезгадані  вимоги про обов’язковість харчблоку. Пральні тощо.

4.     Погодження санітарних норм та охорони праці, пожежної бепеки

Погодження відповідності приміщень та матеріально-технічної бази санітарним нормам, вимогам правил  пожежної безпеки, нормам охорони праці. Для цього необхідно мати наступні документи:

-        Акт про проходження перевірки від Державної санітарно-епідеміологічної служби;

-        Акт про проходження перевірки від Управління Держпраці;

-        Акт про відповідність вимогам правил пожежної безпеки від Управління МНС

5.     Робочий навчальний план

Укладений план необхідно затвердити в районному відділи освіти робочий навчальний план

6.     Отримання ліцензії

Наступний крок – подання до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації документи для отримання ліцензії.

Необхідні документи:

Заява про отримання ліцензії

Копія установчих документів юридичної особи

Копія документів, що засвідчують право власності чи користування основними засобами для здійснення навчально-виховного процесу на термін не менше трьох років

Копія документів про відповідність приміщень та матеріально-технічної бази санітарним нормам, вимогам пожежної безпеки, нормам охорони праці.

Копія затвердженого та погодженого в установленому порядку робочого навчального плану

Відомості про кількісні та якісні показники кадрового і матеріально-технічного забезпечення, освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти, необхідного для виконання Базового компонента шкільної освіти

Відомості про навчально-методичне забезпечення освітньої діяльності у сфері дошкільної освіти, необхідного для виконання Базового компонента шкільної освіти

Копія документа, що засвідчує рівень освіти і кваліфікації керівника закладу освіти (Документа про вищу педагогічну освіту)

Опис документів, що подаються для отримання ліцензії (розширення провадження освітньої діяльності у двох екземплярах)

7.     Педагоги

Пошук та залучення професійних педагогічних кадрів, формування штатного розпису

Підготувала Мар'яна Федина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар