Затриманих посадовців бронетанкового заводу не віддали на поруки нардепам

716 0
Вчора, 14-го липня, затримали посадовців, що причетні до створення корупційної схеми. Сьогодні Солом'янський суд Києва обрав для них запобіжний захід.
Фото: Центр протидії корупції

Фото: Центр протидії корупції

Суд постановив взяти під варту начальника Центрального бронетанкового управління ЗСУ з можливістю внесення застави у 2 млн гривень. Начальника відділу озброєння ЗСУ і засновника комерційної структури, що причетна до створеної посадовцями схеми, взяли під варту з можливістю застави у 1,6 млн гривень. Для директора бронетанкового заводу обрання запобіжного заходу перенесли на сьогодні, 15-го липня.

Як повідомляється на сторінці центру протидії корупції у Facebook, Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагає для директора бронетанкового заводу Тимківа арешт з альтернативою застави у 28 млн гривень, а нардепи БПП пропонують взяти керівників на поруки.

Адвокат Тимківа заперечує звинувачення: "Всі докази САП необґрунтовані, і директор взагалі вчинив не розтрату, а "ефективну реалізацію коштів", можливо, з "невеликими порушеннями"".

Читайте також: Львівський бронетанковий завод отримає 920 млн грн

Нагадаємо, у Львові затримали посадовців бронетанкового заводу та ЗСУ за розтрату понад 28 млн гривень. В ході досудового розслідування встановили, що посадовці ЦБТУ ЗСУ Озброєння Збройних Сил України разом з посадовцями Львівського бронетанкового заводу та засновником ТОВ, організували корупційну схему із закупівлі запасних частин та комплектуючих до бронетанкового озброєння і техніки.

Суть схеми полягала у тому, що замість нових двигунів для танків Т-72 насправді було закуплено двигуни, які раніше використовувалися. До того ж, ці старі, а інколи й неробочі, двигуни раніше вже були продані: у 2008-2009 роках їх реалізовували підприємствам на внутрішньому ринку, як надлишкове майно Міноборони. Крім того, випуск цієї моделі двигунів припинився ще з 1990-х років, про що авторам схеми було добре відомо.

Наразі затримано п’ятьох осіб: начальника ЦБТУ ЗСУ Озброєння ЗСУ (генерал-майора), начальника відділу ЦБТУ ЗСУ Озброєння ЗСУ (полковника), директора та заступника директора ДП «Львівський бронетанковий завод», також засновника ТОВ, задіяного у схемі.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар