дискусійна платформа Громадський транспорт у Львові: які зміни чекають на мешканців міста?

Громадський транспорт у Львові: які зміни чекають на мешканців міста?

Коли Львову вдасться позбутися маршруток? Як покращиться  якість послуг громадського транспорту у нашому місті?

Tvoemisto.tv  запрошує Вас на дискусію «Громадський транспорт у Львові: які зміни чекають на мешканців міста?». Дискусія у форматі «офлайн + онлайн» буде третьою із серії зустрічей новоствореної дискусійної міської платформи "Твоє місто Львів".

У програмі дискусії – обговорення найпроблемніших питань щодо якості громадського транспорту у Львові. Основне завдання – знайти ефективне вирішення проблем громадського транспорту за допомогою конструктивного діалогу між владою міста, перевізниками та спільнотою Львова, а також обговорити всі зміни у громадському транспорті, які очікують на львів’ян.

Учасники дискусії: представники управління транспорту та зв’язку ЛМР, ЛКП «Львівелектротранс», комунальні та приватні перевізники, громадські активісти та  спільнота міста.

Також усі львів’яни мають змогу ставити свої запитання в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 1 лютого о 12:00 на сайті: tvoemisto.tv/on-line

Бажаючі взяти участь у дискусії в якості її безпосереднього учасника повинні зареєструватись тут: http://goo.gl/forms/NmzGkOWtcV не пізніше 15.00 год 31 січня 2016 р.

Довідка

Проект реалізовується Tvoemisto.tv за підтримки Європейського фонду за розвиток демократії  (European Endowment for Democracy).

Електротранспорт Львова: купляти вживане чи ремонтувати старе

Михайло Сидорович керівник ЛКП «Львівелектротранс»
Електротранспорт Львова: купляти вживане чи ремонтувати старе

Львівський електротранспорт потребує оновлення та модернізації. На такій думці зійшлися учасники дискусійної зустрічі «Громадський транспорт у Львові: які зміни чекають на мешканців міста?», ініційованої Tvoemisto.tv. Вони висловили свої позиції щодо того, як Львову рухатися далі: купувати вживаний транспорт у Європи чи ремонтувати застарілий, але свій.

Як покращити громадський транспорт Львова: три речі, які варто змінити

Віктор Щир керівник управління транспорту та зв’язку ЛМР
Як покращити громадський транспорт Львова: три речі, які варто змінити

1 лютого у рамках дискусійної зустрічі «Громадський транспорт у Львові: які зміни чекають на мешканців міста?», яку ініціювало Tvoemisto.tv, керівник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Віктор Щир розповів, які найнагальніші проблеми громадського транспорту та як місто планує їх вирішувати.

Коли у Львові з'являться 7 нових трамваїв від «Електрону»

Володимир Будзан комерційний директор СП «ЕлектронТранс»
Коли у Львові з

1 лютого у рамках дискусійної зустрічі «Громадський транспорт у Львові: які зміни чекають на мешканців міста?», яку ініціювало Tvoemisto.tv, комерційний директор СП «ЕлектронТранс» Володимир Будзан розповів, коли саме Львовом поїдуть сім нових трамваїв марки «Електрон».

Як трамваї і тролейбус від «Електрону» дисциплінують пасажирів у Львові?

Віктор Щир керівник управління транспорту та зв’язку ЛМР
Як трамваї і тролейбус від «Електрону» дисциплінують пасажирів у Львові?

1 лютого у рамках дискусійної зустрічі «Громадський транспорт у Львові: які зміни чекають на мешканців міста?», яку ініціювало Tvoemisto.tv, керівник управління транспорту та зв’язку Львівської міської ради Віктор Щир зазначив, що у Львові вандали жодного разу не пошкодили машини марки «Електрон».

Львівські водії масово їдуть на роботу до Польщі

Олександр Струтинський заступник директора ЛКП «АТП №1»
Львівські водії масово їдуть на роботу до Польщі

Сьогодні, 1 лютого, у рамках дискусійної зустрічі «Громадський транспорт у Львові: які зміни чекають на мешканців міста?», яку ініціювало Tvoemisto.tv, заступник директора ЛКП «АТП №1» Олександр Струтинський розповів, що багато львівських водіїв їдуть до Польщі у пошуках роботи.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!