дискусійна платформа Мобільність Львова: як покращити громадський транспорт міста

Мобільність Львова: як покращити громадський транспорт міста

Що потрібно для того, щоб забезпечити якісний громадський транспорт у Львові? Як забезпечити повну кількість автобусів на маршрутах? Які проблеми і виклики стоять перед перевізниками та управлінням транспорту ЛМР сьогодні?  Про це та інше говоритимуть 19 червня під час  зустрічі, організованої дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки компанії «Київстар».

Коли?

19 червня, 17:00

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники управління транспорту ЛМР, Львівелектротрансу, перевізників, громадських організацій, депутати ЛМР та профільні комісії ЛМР.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться в 17:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці Твого міста.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: tvoemisto.tv/debates/.

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

Після запровадження е-квитка львівські водії зароблятимуть від 8000 гривень

Після того, як у Львові почне діяти електронний квиток, зарплати водіїв маршруток і автобусів мають зрости.

Непереможна маршрутка. Чому у Львові так складно змінити транспортну систему

Водії після впровадження електронного квитка отримуватимуть від 8 тисяч гривень. Але нову систему можуть заблокувати судові позови.

У Львові упродовж тижня досліджуватимуть пасажиропотік

Управління транспорту разом із студентами буде вивчати пасажиропотік.

У маршрутках Львова пропонують запровадити квиткових контролерів

Варто запровадити контролерів від міської влади, які перевірятимуть у маршрутках, чи водії видають квитки.

У Львові шукатимуть вирішення проблеми з громадським транспортом. Де подивитись

У Львові 19 червня відбудеться дискусія «Мобільність Львова: як покращити громадський транспорт міста», організована дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки компанії «Київстар».

У Львові шукатимуть вирішення проблеми з громадським транспортом. Де подивитись

У Львові 19 червня відбудеться дискусія "Мобільність Львова: як покращити громадський транспорт міста", організована дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» за підтримки компанії «Київстар».

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!