Сьогодні у Львові говоритимуть про громадські ідеї, які можуть оновити Львів

3871 0
Сьогодні, 15 грудня, у рамках дискусійної платформи Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» відбудеться розмова «Як громадські ідеї можуть оновити Львів. Приклади успішних проектів».

У Львові розпочали прийом документів  на участь у конкурсі соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим!» на 2017 рік. Мета конкурсу полягає у залученні громадських організацій до впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на міському рівні.

Під час дискусії учасники обговорять успішні проекти громадських організацій попередніх років та озвучать основні кроки реалізації своїх проектів.

Учасники дискусії – представники Секретаріату Ради ЛМР та представники громадських організацій.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться  15 грудня о 12:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/ та на Facebook-сторінці «Твого міста».

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!