Фото: Element5 Digital / Unsplash

Фото: Element5 Digital / Unsplash

Топ-20 шкіл Львова, чиї учні мають високі бали ЗНО. Інфографіка

36568 0
Всеукраїнський рейтинг найкращих шкіл очолив Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Івана Франка.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результати ЗНО учнів усіх навчальних закладів. Tvoemisto.tv склало рейтинг львівських шкіл за найпопулярнішими предметами ЗНО — української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови.

Читайте також: У жовтні українські вчителі вперше складатимуть ЗНО

Для кожної зі львівських середніх шкіл, а також училищ та коледжів, обчислили середній бал випускників з кожного з чотирьох предметів, стандартне відхилення та коефіцієнт варіації (позначений у інфографіці зеленим кольором). Позицію школи у рейтингах із визначали середнім балом випускників. Дані випускників шкіл попередніх років, які цього року складали ЗНО, до уваги не брали.

Середній бал обчислювали з урахуванням результатів тих випускників, які не подолали обов’язкового порогу. Стандартне відхилення та коефіцієнт варіації обраховували, припускаючи, що відносно високий коефіцієнт варіації для результатів випускників школи означає, що частина абітурієнтів могла користуватися послугами репетиторів. Нижчий коефіцієнт, навпаки, вказує на збалансованість результатів випускників, відповідно, ця школа дає кращі знання.

Аби виявити аномалії з високими результатами, для кожного закладу обчислювали також частки випускників, які брали участь у тестуваннях із різних предметів. Після цього рахували результати шкіл, які потрапляли у 10% із найменшими значеннями (за частками випускників). Такі аномалії виникають, наприклад, коли незначна кількість випускників школи бере участь у тестуванні з одного предмету та отримує високі результати.

Читайте також: ЗНО з математики стане обов'язковим із 2021 року

Поріг для тестування з історії України склав 30,5% випускників, для тестування з математики — 11,74%, для тестування з англійської мови — 2,73%. Детальний розподіл по школах можна глянути за посиланням.

Комунальний заклад ЛОР Львівський коледж декоративного й ужиткового мистецтва має аномалію

Класична гімнація при Львівському національному університеті імені Івана Франка та Львівська гімназія «Євшан» мають аномалії

Комунальний заклад ЛОР Львівський коледж декоративного й ужиткового мистецтва імені Івана Труша має аномалію

Нагадаємо, 15 львівських шкіл увійшли у топ-200 найкращих українських шкіл за результатами ЗНО. Очолив рейтинг Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ імені Івана Франка.

Дмитро Борисов

Інфографіка Марії Стахів

Головне фото Element5 Digital / Unsplash

Повна або часткова републікація тексту без згоди редакції заборонена та вважатиметься порушенням авторських прав.

Вибір Твого міста

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!