Україна

Абітурієнтів просять виправити помилки в документах, аби потрапити на тест

671 0
Якщо вступник чи вступниця не усунуть недоліків, на які за результатами обробки вказав регіональний центр, йому/їй відмовлять у реєстрації для участі в НМТ.
Фото: З відкритих джерел

Фото: З відкритих джерел

Абітурієнтам рекомендують перевірити інформацію та копії документів, які вони подавали до Українського центру оцінювання якості освіти. Якщо є повідомлення про потребу в доопрацюванні чи виправленні помилок, то це потрібно зробити якнайшвидше, але не пізніше, ніж 7 травня. Про це повідомили в УЦОЯО.

«За результатами оброблення реєстраційних документів понад 7 тисяч вступників / вступниць отримали від регіональних центрів оцінювання якості освіти в персональних кабінетах повідомлення про потребу в доопрацюванні інформації та/або копій документів, які вони надали, і не усунули недоліків.Виправити помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно якнайшвидше, але не пізніше ніж 7 травня»– йдеться в повідомленні.

Читайте також: Де за кордоном можна скласти НМТ. Перелік міст оновили

Після надсилання документів на обробку радять час від часу дивитися до персонального кабінету, щоб не пропустити важливого повідомлення. Водночас  якщо вступник чи вступниця не усунуть недоліків, на які за результатами оброблення вказав регіональний центр, йому/їй відмовлять у реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті.

Нагадаємо, що основна сесія відбудеться з 5 червня до 23 червня, а додаткова – з 11 до 24 липня. Детальніше про умови вступу 2023 читайте в матеріалі.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!