Американські хірурги у Львові допомагають українським дітям з опіками

2442 0
Вже третій рік поспіль проект «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям» відбувається у Медичному центрі Medicover в рамках його співпраці з Гарвардською медичною Школою.
фото: Medicover

фото: Medicover

Учора, 15 вересня, до Львова прилетіла бригада американських лікарів, щоби безкоштовно протягом тижня допомагати постраждалим від опіків українським дітям, котрі мають рубцеві деформації й контрактури.

Проект «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям» під керівництвом доктора Геннадія Фузайлова здійснюється в Україні з 2011 року і вже втретє – у Медичному центрі Medicover в рамках його співпраці з Гарвардською медичною Школою. Протягом року дистанційно американські фахівці розглянули майже 250 заявок від батьків постраждалих після опіків дітей із різних областей України. Для очного огляду відібрали 180 маленьких пацієнтів. Більшість із них у попередні роки вже отримувала допомогу в рамках проекту. На первинний огляд, який відбувається сьогодні, 16 вересня, запрошено 45 нових пацієнтів. Після нього буде сформований план операційних днів на весь наступний тиждень.

Читайте також: Важко вилікувати, легко попередити: як вберегти дитину від опіків. Поради батькам

Medicover надає свій операційний блок разом із всім необхідним обладнанням та витратними матеріалами. Крім того, близько 20 працівників медичного центру – хірургів, анестезіологів та медсестер – працюватимуть увесь цей час пліч-о-пліч з американськими колегами. Буде сформовано три операційних бригади, які працюватимуть одночасно в трьох автономних зонах. Це дозволить за п’ять днів прооперувати до 60 маленьких українських пацієнтів.

Спеціально для проекту «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям» Medicover придбав в Ізраїлі суперсучасний лазер AcuPulse CO2. Після завершення проекту його будуть використовувати для надання медичної допомоги українським пацієнтам у сферах отоларингології, гінекології та пластичної хірургії.

Партнерська публікація


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!