У Києві айтівець створив застосунок «Є?», в якому сусіди повідомляють про наявність світла

1585 0
Київський айтівець Денис Гайдамака створив застосунок «Є?», в якому мешканці різних будинків повідомляють про наявність світла.
Фото: Unsplash

Фото: Unsplash

Про це Денис Гайдамака повідомив у своєму Фейсбук.

«Це наче Waze, але з інформацією про світло. Робота і точність застосунку базується на принципі добросусідства, активної участі в житті громади та взаємної довіри», – пише розробник.

У застосунку немає жодної привʼязки до офіційних графіків відключень, адже вони часто працюють зі зміщеннями.

Аби отримувати інформацію, треба підписатися в застосунку на потрібні адреси. Про наявність світла може повідомляти будь-який користувач, цей статус побачать усі підписники конкретної адреси.

Наразі «Є?» охоплює 132 міста й містечка України. Завантажити застосунок поки що можна лише на iPhone, однак у планах – розробити Android-версію, а також додати можливість відстежувати наявність води і тепла.

 

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!