Більшість українців не хочуть виборів під час війни. Дослідження

532 0
Дистанційному голосуванню люди не довіряють.
Фото умовне

Фото умовне

Соціологи провели дослідження, в якому розпитали в українців, що вони думають про проведення виборів в країні. Станом на жовтень 81% опитаних вважають, що вибори треба проводити після завершення війни. Такі дані оприлюднив КМІС.

«У всіх регіонах України більшість населення виступає проти проведення виборів під час війни», – зазначили соціологи.

Тим часом 16% українців вважають, що бойові дії не є перешкодою виборам. Крім того, соціологи поставили запитання щодо до онлайн-голосування. Результати показали, що 65% опитаних негативно ставляться до такої ідеї. Дистанційне голосування натомість підтримують 29%. При цьому таку позицію мають громадяни в усіх регіонах країни.

При цьому соціологи відзначають, що в Україні наростає критичне ставлення до уряду й Ради.

Читайте також: Як українці подорожують під час війни. Опитування

Опитування проводили методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера. Загалом опитали понад 2000 респондентів у всіх регіонах, окрім тимчасово окупованих територій.

Нагадаємо, що більшість українців вважають, що за корупцію в уряді та військових адміністраціях несе відповідальність президент Володимир Зеленський. 

Тетяна Дзяма

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!