Боротьба з нелегальним обігом палива. В Україні хочуть знову перевірити всі АЗС

414 0
Основне завдання – закрити тіньовий ринок пального та створити умови для прогнозування цін на пальне.
Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

На всіх автозаправних станціях України пройдуть перевірки у межах боротьби з незаконним обігом палива. Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону з посиланням на міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова.

«Повинна бути припинена діяльність усіх нелегальних автозаправних станцій. Триває робота з виявлення незаконного обігу пального. Усі автозаправні станції в Україні пройдуть перевірку», – каже Чернишов.

Читайте також: Гуртові ціни на дизельне пальне в Україні досягнули мінімуму за 4 роки 

У Нафтогазовій асоціації України заявили, що в кожній області зараз працюють міжвідомчі групи з боротьби з нелегальним обігом палива. Міністр також додав, що їхнє завдання  – закрити тіньовий ринок пального, підтримати повну і прозору фіскалізацію, а також створити умови для прогнозування цін на пальне.

Нагадаємо, що у грудні 2019 року Державна фіскальна служба почала перевірку АЗС в Україні. Тоді планували до 9 січня закрити ті з них, що працюють нелегально. На закритих нелегальних АЗС вилучили 1,3 тис. тонн паливно-мастильних матеріалів на суму 33,4 млн грн, розпочали 18 кримінальних проваджень. Також 31 АЗС вже подала документи для отримання ліцензій.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!