Бруківка на вулиці Бандери залишиться
Але вулицю перепланують для комфорту мешканців та львів'ян, які користуються цією дорогою.
фото: Wikimapia
фото: Wikimapia

28 грудня 2017, 08:55

Бруківка з вулиці Бандери нікуди не зникне. Про це під час звітної прес-конференції сказав мер Львова Андрій Садовий.

«Ви, напевне, чули багато дискусій стосовно бруківки на вулиці Бандери: а що ж там буде – бруківка чи асфальт? Я сьогодні ранком мав фінальну розмову з проектантами, і вони мене запевнили, що кількість бруківки на вулиці Бандери не зменшиться – навіть її буде там більше. Але там буде все переплановано таким чином, щоб був максимальний комфорт для людей, які там живуть, і для людей, які будуть користуватися цією дорогою», – зауважив він.

Читайте також: Отже, асфальт чи бруківка? Як львів’яни спланували оновлення вулиці Бандери. Візуалізація

Нагадаємо, на громадських обговореннях щодо реконструкції вулиці Степана Бандери, які відбулися 24 листопада, відкинули проект «Вулиця для всіх» та закликали почати розробку нового, що передбачатиме збереження автентичної бруківки, чотири смуги руху та відсутність велосипедної інфраструктури.

Пізніше керівник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка сказав, що громадські слухання не є кінцевим рішенням, а носять рекомендативний характер. Тим часом на сайті електронних петицій зареєстрували дві пропозиції стосовно реконструкції вулиці Бандери – за асфальт та за бруківку.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Транспорт та Інфраструктура
"Не розуміли, за що голосують?" Садовий відповів, чому ветував будівництво підземного паркінгу на Міцкевича
“Твоє місто” запитало в мера Львова, чому він ветував рішення щодо будівництва підземного паркінгу на площі Міцкевича і чи розуміли в міськраді, за що голосують, коли підтримали це питання менше тижня тому.
Площа Міцкевича у Львові / Фото: Твоє місто

04 травня 2026, 19:38

 30 квітня Львівська міськрада 34 голосами підтримала передачу ділянки на площі Міцкевича в оренду для будівництва підземного паркінгу. Втім 4 травня мер Андрій Садовий заявив про вето на це рішення, "почитавши фейсбук, поговоривши з депутатами". В ексклюзивному коментарі "Твоєму місту" про те, чому в ЛМР таки підтримали цю ухвалу, якщо, за словами мера, не було достатньо інформації від інвестора, Андрій Садовий відповів, що "інвестор не вибудував комунікацію з громадою"...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"