Бюджет Львова на 2018-й рік пропонують на рівні 6,8 млрд грн

2079 0
Виконком міської ради затвердив основні показники міської скарбниці на наступний рік.
Фото: ZIB.COM.UA

Фото: ZIB.COM.UA

Сьогодні виконком Львівської міської ради затвердив основні показники до проекту бюджету Львова на 2018 рік. Згідно з документом, доходи та видатки пропонують затвердити на рівні 6,816 млрд грн.

При цьому дохідну частину формуватимуть за рахунок податку на доходи фізичних осіб – понад 3 млрд грн, 380 млн акцизного податку, 1,4 млрд місцевих податків, 500 млн з яких становитиме податок на майно, а 800 млн єдиний податок.

Крім того, в документі пропонують враховувати 775 млн грн освітньої субвенції та 636 млн грн медичної субвенції.

Що ж стосується видаткової частини, то  на освіту пропонують закласти в бюджет 1,299 млрд грн, на соцзахист – 228 млн, 205 – на культуру та мистецтво, 407 – на ЖКГ, 358 – на державне управління. Ще 300 млн грн передбачено як оплата за вивезення сміття. В бюджет розвитку виконком пропонує закласти суму в 831 млн грн.

Читайте також: Конкурс громадського бюджету не має бути битвою шкіл і дитсадків

Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук розповів під час засідання виконкому, що цього тижня основні показники бюджету на наступний рік обговорюватимуть у фракціях та комісіях Львівської міської ради, а наступного тижня кінцевий варіант винесуть на обговорення та затвердження сесії міської ради.

Водночас Іщук зауважив, що документ зазнаватиме змін з огляду на те, що затвердження державного бюджету перенесли на наступний тиждень, відтак доведеться коригувати показники по субвенціях.

Також директор департаменту розповів, що в уряді та парламенті є пропозиції змін до Бюджетного кодексу, згідно з яким на місцеві бюджети хочуть покласти фінансування пільг по житлово-комунальних послугах, що у випадку Львова означатиме 140 млн грн та відшкодування пільг за проїзд у громадському транспорті – ще 240 млн грн і забрати реверсну дотацію – 190 млн грн.

«Те, що робиться щодо змін у Бюджетному кодексі, не можу назвати по-іншому, як згортанням бюджетної реформи», – сказав Олег Іщук.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!