Бюро знахідок: де львів’янам шукати втрачені речі?

25308 5
Сьогодні львів’яни переважно звикли шукати загублені речі у соцмережах. Також Інтернет може допомогти віднайти і власників речей, які випадково потрапляють до перехожих. Але що робити, коли всесвітня павутина не допомагає, а втрачена річ вам справді дорога? Tvoemisto.tv зателефонувало у «Бюро знахідок», щоб дізнатись та розповісти, як діяти львів’янам, які хочуть віднайти власну річ або ж повернути знайдену.
фото: mapia.ua, center.lviv.ua, portal.lviv.ua

фото: mapia.ua, center.lviv.ua, portal.lviv.ua

Які послуги надає Бюро

Найчастіше в Бюро львів’яни звертаються за так званими довідками – офіційними документами, які надають власнику втраченої речі право звернутись за виготовленням дублікату. До прикладу, студент не зможе отримати диплом, якщо він втратив студентський квиток і не матиме довідки із Бюро.

Також «Бюро знахідок» допомагає розшукати втрачені речі. Адже, якщо особа звертається, щоб перевірити, чи не зареєстрована випадком втрачена річ у Бюро, то їй не лише нададуть інформацію, але і спробують допомогти відшукати річ. Для цього «Бюро» співпрацює із вокзалами та потрібними соціальними службами.

Ну і, звичайно ж, «Бюро нахідок» збирає та реєструє речі, які знаходять звичайні перехожі і хочуть повернути власнику.

Що робити зі знайденими речами

Спочатку можна спробувати самостійно розшукати власника знайденої речі або ж одразу принести її в «Бюро знахідок», де є книга реєстрації загублених речей. Там кожну річ реєструють і починають шукати свого власника. Як розповіли у «Бюро» Tvoemisto.tv, найлегше розшукувати власників речей, які мають бодай якісь особисті дані: картки, посвідчення, телефони тощо.

Читайте також: У Львові заяву на реєстрацію шлюбу можна буде подати онлайн

Одразу при тій особі, яка принесла втрачену річ, у«Бюро» визначають джерело її походження. Якщо людина не бажає вказувати своїх особистих даних, то це не є обов’язковою умовою. Для знайдених документів, аби зекономити час, облаштували поштову скриньку. Якщо людину цікавить подальша доля знайденої нею речі, то у «Бюро» надають інформацію про те, де вона знаходиться.

Що найчастіше приносять

Як показує досвід, найчастіше львів’яни втрачають документи (паспорти, студентські квитки, пенсійні посвідчення тощо), гаманці, ключі, мобільні телефони, номерні знаки, печатки, планшети, сумочки. Є серед знайдених речей і Святе Письмо.

 «Бюро знахідок» у Львові працює щодня (понеділок – п’ятниця) із 10:00 до 13:00 за адресою: вулиця Бандери, 4.

Підготувала Наталія Середюк


Читайте також:
26 Лютого, 2020 17:37
Володимир У львові згубив/вкрали гаманець з документами та грошима 25 лютого приблизна о 19:10 в 184 маршутці
31 Січня, 2020 16:57
Ольга Вкрадено гаманець чорного кольору на двух молніях, в гаманці паспорт, водійські права на ім'я Прилепа Ольга Василівна, прошу повернути за винагороду 0679324996.
31 Січня, 2020 09:04
Ольга Загублено гаманець чорного кольору з правами та паспортом на призвіще Прилепа Ольга Василівна, поверніть за винагороду!
13 Січня, 2020 00:34
Ольга Загубила телефон чорний сяомі редмі нот 5/32 на краківському базарі близько 13:30 у середу 4.12.19,хто знайшов прошу повернути за винагороду,адже дуже багато інформації щодо навчання на ньому
26 Грудня, 2019 11:03
Іваниш АНастасія Юріївна. Загублено сумку 23 11 в якій знаходилась трудова книжка на прізвище Іваниш СТЕПАН Юрійович.294
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!