На Дорошенка руйнуються балкони історичної пам'ятки. Фото

2008 0
Районна адміністрація після обміну досвідом із іноземними колегами вирішила нанести на балкони будівлі спеціальну захисну сітку.

Будинок на вул. Дорошенка, 17, що візуально перебуває у незадовільному стані, наразі не планують реконструювати. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів заступник начальника відділу житлового господарства Галицької районної адміністрації Роман Гавчак.

За його словами, районна адміністрація після обміну досвідом із іноземними колегами вирішила нанести на балкони будівлі спеціальну захисну сітку, що має захистити перехожих від імовірних падінь елементів фасаду.

Оскільки будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення, проведення його ремонту Галицькою адміністрацією наразі неможливе. За словами Романа, для оновлення фасаду будівлі необхідно проводити її реставрацію, дозвіл на яку може надати тільки управління охорони історичного середовища ЛМР.

Проте бюджет на реставрацію будівель на 2018 рік уже ухвалений, а на будинок по вул. Дорошенка в міськраді коштів не передбачили. Таким чином, його реставрація у 2018 році неможлива.

Читайте також: Підприємця на площі Ринок оштрафували на 170 тис. за нищення пам’ятки

Також він додав, що стан фасаду будинку знаходиться під відповідальністю і його мешканців. Він нагадав, що у Львові у стані розробки знаходиться програма відшкодування за рахунок бюджету міста коштів за проведений ремонт балконів в межах історичної території Львова, та додав, що мешканці можуть скористатися нею для відновлення балконів будівлі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!