Чи можна передавати «ЛеоКарт» іншому пасажиру. Пояснення

3628 0
Ящо буде зафіксований факт невідповідності – пасажиру випишуть штраф за безквитковий проїзд, а саму транспортну картку заблокують.
Фото: Роман Балук

Фото: Роман Балук

Персоналізовані картки «ЛеоКарт» не можна передавати у користування іншим особам. Якщо під час перевірки виявлять невідповідність власника картки, то він отримає штраф, а саму картку заблокують. Про це повідомляє ЛКП «Львівавтодор».

Персоналізовані пільгові картки надають на підставі документів, що підтверджують право на безоплатний проїзд у громадському транспорті Львова. Саме тому на картці є зазначені фото та ПІБ особи, яке ідентифікує її як власника цієї картки.

Читайте також: Перезавантаження громадського транспорту. Що (не)змінить е-квиток у Львові

Як пояснюють у ЛКП «Львівавтодор», під час контролю на лінії перевірятимуть не лише наявність «ЛеоКарт», а й також те, чи збігаються особа на фото та той, хто показує для контролю цю картку. Відповідно, якщо буде зафіксований факт невідповідності – пасажиру випишуть штраф за безквитковий проїзд, а саму транспортну картку заблокують. Вартість штрафу становить 200 грн.

«Ваша персоналізована картка «ЛеоКарт» – це виключно ваше право на безоплатний проїзд у громадському транспорті Львова. Користуйтесь карткою самостійно і не забувайте валідувати свій проїзд, у такий спосіб ви допомагаєте місту розуміти справжню кількість безоплатних поїздок пільговими категоріями у громадському транспорті», – наголошують в ЛКП «Львівавтодор».

Читайте також: «Львівавтодор» почав роздавати школам картки «ЛеоКарт»

Зауважимо, що при втраті картки варто негайно зателефонувати на номер телефону гарячої лінії – 0 800 303 007. Тоді її заблокують, і пільговик зможе звернутися для виготовлення нової картки.

Нагадаємо, що наразі у Львові триває перший етап впровадження електронного квитка у громадському транспорті, так звана «освіта пільговика». На цьому етапі завершують друк транспортних карток для пільгових категорій населення та тестують обладнання. Про те, яких змін чекати від впровадження електронного квитка, читайте тут.
___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!