Департамент охорони здоров’я ЛОДА офіційно очолив Орест Чемерис

4554 0
Департамент тимчасово очолював Андрій Васько.
Фото: Орест Чемерис

Фото: Орест Чемерис

Львівський обласний департамент охорони здоров’я ЛОДА офіційно очолив Орест Чемерис. Сьогодні, 17 квітня, його представили колективу.

25 березня він став переможцем конкурсу на директора департаменту, оскільки він набрав від конкурсної комісії 9,6 балів. Потім він пройшов спецперевірку і погодження у Міністерстві охорони здоров'я. 

Орест Чемерис – кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії №1, заступник декана факультету іноземних студентів ЛНМУ імені Данила Галицького. 

Додамо, що понад два роки департамент очолювала Ірина Микичак, яку звільнили через негативну оцінку від заступника голови ЛОДА Івана Собка наприкінці минулого року, згодом Ірина Микичак оскаржила це рішення в суді. Тепер вона є першою заступницею міністра охорони здоров’я. Тоді департамент тимчасово очолив її заступник Андрій Васько.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!