Державіаслужба дозволила SkyUp літати зі Львова до Тель-Авіва
Зі Львова до ізраїльського Тель-Авіва літає лише МАУ.
Фото: Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького
Фото: Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького

30 липня 2019, 12:27

Українська лоукост-компанія SkyUp планує відкрити прямі рейси зі Львова до Тель-Авіва. Відповідний дозвіл Державіаслужби авіакомпанія отримала 26 липня.

Польоти планують виконувати тричі на тиждень, починаючи з жовтня. Тепер рейси мають узгодити із Міжнародним аеропортом «Львів» імені Данила Галицького.

Читайте також: Куди можна полетіти зі Львова. Розклад та вартість усіх авіарейсів

Додамо, що зі Львова до ізраїльського Тель-Авіва літає лише МАУ. Натомість SkyUp виконує чартерні сезонні рейси. Наприкінці 2017 року в авіакомпанії анонсували низку внутрішніх рейсів, серед яких Львів – Одеса, втім поки літак SkyUp не базується у львівському аеропорту, цей рейс відкривати не будуть.

Натомість із осені SkyUp почне літати зі Львова до Києва та Харкова.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"