Дітям-сиротам війни щомісяця виплачуватимуть 5 тисяч гривень

1015 0
Ініціатором підтримки є Фонд імені блаженного священномученика Климентія Шептицького.
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Фонд імені блаженного священномученика Климентія Шептицького ініціював програму підтримки українських дітей до 18 років, які через війну втратили одного чи обох батьків. Дітям виплачуватимуть 5 тис. грн. щомісяця.

Джерело: Мінреінтеграції

Першим місяцем виплат вважається той, коли була подана заявка на допомогу. Перші виплати здійснюються протягом двох тижнів після ухвалення позитивного рішення по заявці за наявності банківських реквізитів заявників. Заявки на допомогу приймаються до листопада, їх потрібно заповнювати та подавати онлайн на сайті Фонду.

Щоб подати заявку, необхідно зібрати такі документи:

  • відсканований документ, що посвідчує особу заявника-опікуна, а також дитини, яка буде прямим бенефіціаром грошової допомоги (сторінки з фото й персональними даними);

  • відсканована копія свідоцтва про народження дитини;

  • відскановане свідоцтво про смерть батьків/одного з батьків;

У випадку відсутності документа про смерть батьків:

  • відсканований документ, що підтверджує зникнення батьків;

  • відсканований документ опікуна, що підтверджує встановлення опіки над дитиною.

Нагадаємо, що  у додатку «Дія» можна згенерувати витяг про місце проживання. З червня ця послуга була доступна на порталі, а відтепер і в застосунку. Цей документ необхідний при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садочок чи при оформленні на роботу. 

Ірина Давосир

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!