Для абітурієнтів, які складатимуть ЗНО, зробили відеороз'яснення. Де дивитись

9320 0
Переглянути 43 відеороз’яснення завдань пробного ЗНО можна на платформі iLearn.
Photo by Green Chameleon on Unsplash

Photo by Green Chameleon on Unsplash

Щоб допомогти майбутнім абітурієнтам у підготовці до основної сесії ЗНО у 2021 році, Український центр якості освіти та Громадська спілка «Освіторія» за підтримки фонду «Відродження» відзняли навчальні відеороз’яснення завдань пробного ЗНО 2021, повідомляє Освіторія.

Читайте також: В Україні стартує пробне ЗНО

Починаючи сьогодні, 11 квітня, на навчальній платформі iLearn можна буде переглянути 43 офіційні деталізовані і ґрунтовні навчальні ролики-роз’яснення завдань сертифікаційних робіт пробного ЗНО 2021 з 13 предметів та тренувальні завдання до них.

Матеріали допоможуть усім учням безкоштовно й ефективно підготуватися до основної сесії ЗНО 2021, а також детально ознайомитися з нововведеннями в сертифікаційних роботах. Адже у 2021 році оновлено зміст і формат сертифікаційних робіт з української мови, української мови і літератури та математики.

Читайте також: Хто та як складатиме обов’язкове ЗНО з математики у 2021 році. Роз’яснення

Щоб переглянути офіційні роз’яснення експертів та безкоштовно підготуватися до ЗНО 2021, варто зареєструватися.
 

Нагадаємо, учора, 10 квітня, у більшості областей України відбулося пробне ЗНО. Кожен зареєстрований учасник зміг скласти тест з одного навчального предмета з переліку: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови. Результати пробного тестування з’являться 16 квітня. 11-14 квітня на інформаційних сторінках учасників розмістять усі зошити пробного тестування, завдання з яких можна розв’язати самостійно.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з хімії і завершиться 15 червня тестуванням з географії. Детальніше читайте за посиланням

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!