Для проїзду транспорту відкрили ще одну частину вулиці Шевченка

2193 0
Проїзними також стали бічні вулиці Юнаківа і Єрошенка.
фото марти байдаки/твоє місто

фото марти байдаки/твоє місто

Частину вулиці Шевченка – від Залізничної до Яцкова відкрили для проїзду транспорту. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», на цій діля підрядник ТзОВ «Онур» постелив фінішний шар асфальту. Проїзними також стали бічні вулиці Юнаківа і Єрошенка.

«На частині вул. Шевченка, від вул. Залізничної до Яцкова, підрядник вже постелив фінішний шар асфальту. Так, відкриваємо для проїзду цю ділянку дороги. Також для проїзду тепер відкриті бічні вулиці – Юнаківа та Єрошенка», – розповіли у ЛКП «Львівавтодор».

Читайте також: Як змінюється вулиця Шевченка під час реконструкції. Фото, відео

Натомість вул. Яцкова ще буде закрита для проїзду. Перехрестя вул. Шевченка – вул. Яцкова планують відкрити після підключення каналізаційного колектора, який облаштовують від вул. Бортнянського до вул. Яцкова.

Нагадаємо, що 16 червня частину вул. Шевченка, від вул. Залізничної до вул. Юнаківа, відкрили для проїзду. Там облаштували нижній і середній шар асфальтобетонного покриття. Тепер на цій ділянці підрядна організація «Онур» почне стелити фінальний шар дорожнього покриття. Водночас із цими роботами верхній шар асфальту укладатимуть від вул. Юнаківа до вул. Яцкова. На цьому відтинку завершують роботи із облаштування тротуарів, установки поребриків, замощення мозаїкою трамвайної колії та монтажу опор контактної мережі. 

Що стосується ділянки від вул. Яцкова до вул. Бортнянського, то тут триває прокладання каналізаційного колектора діаметром 1000 мм, а також влаштування його камер. Цей відтинок дороги разом із ділянкою від вул. Юнаківа до вул. Яцкова планують відремонтувати і відкрити для руху транспорту до кінця року.

Загалом від початку воєнного стану в Україні усі підрядні організації призупинили виконання будівельних робіт, реконструкцій, капремонтів, які мали продовжитися, розпочатися чи завершитися на різних вулицях Львова. Однак на початку травня підрядник вирішив відновити ремонт вул. Шевченка. Там зроблено було вже 80% із запланованого у третьому етапі реконструкції вул. Шевченка – на ділянці від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної. Вартість робіт становить 186,6 млн грн. Їх проводить ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».​ Зокрема, 20 липня 2022 року для руху транспорту перекрили наступну ділянку вулиці Шевченка – від вул. Юнаківа до вул. Бортнянського. Для зручності об’їзду на вулицях Єрошенка, Золотій і Клепарівській організували двосторонній рух.

Попередні два етапи реконструкції цієї вулиці завершили, роботи на ділянці від вул. Хорватської до вул. Ярослава Мудрого виконали за 58,8 млн грн, а першу частину реконструкції вулиці Шевченка, квазікільце на Залізничній та Левандівській, відкрили 13 серпня 2020 року. Цю ділянку відремонтували за майже 90 мільйонів гривень.

Ольга Коваль

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!