
16 жовтня 2020, 08:58
16 жовтня 2020, 08:58
Директорка Державного експертного центру МОЗ України Тетяна Думенко повідомила, що тільки-но матеріалів для проведення тестування вакцини проти коронавірусу буде достатньо, і вони підтвердять свою безпеку для дослідження в Україні – до випробовування залучать 4,2 тис. українських добровольців. Про це повідомляє ТСН з посиланням на ефір суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу».
Добровольці зможуть звернутися до реєстру клінічних досліджень, де є повна інформація про всі дослідження. І як тільки буде схвалення наказом Міністерства охорони здоров'я – вся інформація про клінічне дослідження стане доступною.
«У цьому дослідженні розглядають клінічні центри з відповідальними дослідниками таких міст: кілька центрів у Києві, кілька центрів у Вінниці, Львові, Івано-Франківську. Я думаю, що це будуть найближчі точки регіону, але ми очікуємо приходу більшої кількості клінічних досліджень в Україну, оскільки українські дослідники є відомими на міжнародному ринку спеціалістами з проведення клінічних досліджень», – додала вона.
За її словами, вакцина – це найдешевший і найефективніший метод подолання будь-якої епідемії. Вже сьогодні 25 інфекцій світу, окрім COVID-19, долаються завдяки щепленням.
Читайте також: Що ми знаємо про Covid-19 після п'яти місяців боротьби з ним
«Наші найближчі очікування отримати вакцину і вилікуватися одразу всім або напрацювати необхідну кількість імунізованих громадян, але на сьогодні ми перебуваємо в середовищі, коли очікувати вакцини з доведеною ефективністю, які пройшли стандартних три фази, раніше 2021 року не доводиться. Ми отримали першу заявку минулого тижня на проведення дослідження третьої фази європейського виробника і сьогодні працюємо над експертизою цих матеріалів», – каже Думенко.
Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, скільки орієнтовно буде коштувати вакцина від коронавірусу.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




