Фото дня. У Львові відреставрували ще одну браму

2957 1
Вартість реставрації становить 55,1 тис. грн.
Фото: ЛКП "Археологічно-архітектурна служба Львова"

Фото: ЛКП "Археологічно-архітектурна служба Львова"

У Львові відреставрували історичну браму на площі Данила Галицького, 3. Про це повідомили на сторінці ЛКП «Архітектурно-археологічна служба» у Facebook.

Реставрацію виконав майстер Олександр Савчук. Двері оновили за автентичним проектом у межах програми співфінансування реставрації брам: 70% – кошти міського бюджету та 30 – кошти мешканців. Вартість реставрації становить 55,1 тис. грн.

Читайте також: У Львові відреставрували вже 11 історичних брам. Фото до і після

Нагадаємо, протягом 2009-2017 років у Львові в межах проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» (GIZ) відреставровано 148 історичних брам. Торік, після того, як проект завершився, роботу продовжила міськрада.

У 2018 році у Львові відреставрували двері будинку на площі Старий Ринок, 2, дерев’яні брами в будинках на вул. Залізнична, 4, вул. Павлова, 11, вул. Котляревського, 15вул. Лисенка, 3 (дві брами), на вул. Кониського, 5, вул. Архітекторська, 3 (три брами), вул. Чупринки, 46, вул. Дорошенка, 22 і вул. Козланюка, 8, пл. Ринок, 14, вул. Смольського, 3 а також металеві брами на вул. Головацького, 22 та вул. Котляревського, 45 і вул. Лисенка, 33 та інші.


 


Читайте також:
9 Травня, 2019 16:37
L. Такого якраз і бракує у Львові.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!