Гірники шахти «Надія» на Львівщині закінчили страйк і вийшли на поверхню

2307 0
Аудит шахти «Надія» виявив порушення у діяльності попереднього керівництва підприємства, що призвели до збитків і заборгованості із заробітної плати гірникам.

Гірники шахти «Надія» на Львівщині після тижневого спротиву закінчили страйк і вийшли на поверхню. Про це повідомили в Міненерго.

«Оптимальний спосіб погашення заборгованості перед гірниками знайдено – через поправки до закону про держбюджет, завдяки чому буде можливо виділити кошти на заробітну платню», – кажуть в уряді.

Додамо, що фінансовий аудит шахти «Надія» виявив численні порушення у діяльності попереднього керівництва підприємства, що призвели до збитків і заборгованості із заробітної плати гірникам. Цей борг становить близько 50 млн грн. Наразі ці порушення розслідує Генпрокуратура і СБУ.

Нагадаємо, гірники шахти «Надія» від суботи, 29 серпня, протестують у під землею проти невиплати їм зарплати. Їхні рідні два дні перекривали трасу до кордону з Польщею у селі Сопошин. 3 вересня Кабмін виділив 5 млн грн на погашення боргу перед гірниками. Учора родини гірників протестували під ЛОДА.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!