Головнокомандувач ЗСУ заявив про кадрові зміни серед командирів бригад

938 0
Натомість Олександр Сирський високо оцінив дії 54 омбр, які знищили ворожу техніку артилерією та мінами.
олександр сирський/ фото з відкритих джерел

олександр сирський/ фото з відкритих джерел

Головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський повідомив про проведення перестановок серед командирів окремих бригад, чиї дії можуть загрожувати життю та здоров'ю підлеглих. Про це він повідомив у Telegram.

«На Східному фронті я особисто переконався, що успіхи чи невдачі бригад у відсічі ворога та утриманні позицій залежать від керівництва. Все вирішує командир: його навички, досвід, здатність до адекватних рішень та відповідальність за виконання завдань і безпеку військовослужбовців. Також важливий рівень штабу бригади, який реалізує накази командира. Де виявилися проблеми з підготовкою, я направив команди експертів для підтримки та обміну досвідом», – написав він.

Після аналізу дій командирів і їх заступників прийнято рішення щодо забезпечення потреб бригад. У випадках, коли командир не контролює ситуацію і його дії загрожують життю солдатів, змінюватимуть керівництво.

Читайте також: Хто став заступниками Головнокомандувача та начальника Генштабу ЗСУ

Натомість Олександр Сирський високо оцінив дії 54 омбр, які знищили ворожу техніку артилерією та мінами, а також хоробрість 25 опдбр та 47 омбр у боях за Орлівку та Бердичі, і відвагу 79 одшбр при відбитті нападів біля Новомихайлівки.

Головнокомандувач також зазначив, що було позитивно змінено одну з бригад на передовій, яка перебувала у неперервних боях два роки, і тепер вона відправлена в тил для відновлення.

Нагадаємо, що головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський оцінив ситуацію на передовій як складну і повідомив, що Україна перейшла від наступальних дій до оборонної операції, щоб виснажити противника.

Наталія Вареник

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 
 
 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!