Яким буде ІТ Парк у Львові: оголосили перших резидентів. Візуалізація

18977 1
У Львові збудують Innovation District IT Park – район, який стане місцем для навчання, роботи та відпочинку.
візуалізація: ІТ Кластер

візуалізація: ІТ Кластер

Як інформувало Tvoemisto.tv раніше, Innovation District IT Park буде розташований у квадраті, який утворюють вулиці Стрийська, Луганська, Козельницька та Чмоли (поряд із Українським католицьким університетом).

СЕО ІТ Кластеру Степан Веселовський розповів, що земельна ділянка є приватною власністю. Її загальна площа – приблизно 10 гектарів. Старт будівництва заплановано на кінець 2017-го – початок 2018-го року. Забудову розраховано на наступні 10 років (максимальний термін реалізації проекту). 

Як додав Степан Веселовський на своїй сторінці у Facebook, у Парку буде університет повного циклу навчання, сучасні лабораторії, до яких матимуть доступ студенти всіх львівських вишів, а також стартапи, коворкінги, акселератор, готель, дитячий садочок, конференц-зал, паркінги та зелені зони для роботи й відпочинку. 

«Резидентами проекту вже є SoftServe, N-iX, GlobalLogic Ukraine та Perfectial. Це більше 50% завантаженості парку. Йдуть перемовини з іншими компаніями», – повідомив він.

Читайте також: У Львові будують Silicon Valley. Візуалізація

Читайте також: На території колишнього «Львівприладу» буде інноваційний парк. Візуалізація

Детальніше розповісти львів’янам про проект планують 23-24-го червня під час конференції Lviv ІТ Jazz.


Читайте також:
22 Травня, 2017 21:26
Окк Люкс! ++++++++++
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!