Кабмін ввів ще одне обмеження для призовників. Що відомо

1265 0
Уряд заборонив чоловікам, які підлягають мобілізації, працювати охоронцями.
Умовне фото

Умовне фото

Уряд заборонив працювати охоронцями чоловікам, які підлягають мобілізації. Згідно зі змінами в постанові Кабміну № 341 від 18 квітня 2023 року чоловікам призовного віку забороняється займатися охоронною діяльністю. 

Читайте також: Чи будуть санкції проти чоловіків, що виїхали за кордон в час війни. Пояснення

Кому тепер дозволено працювати в охоронній сфері:

Відтепер працювати в охоронній сфері дозволено лише тим чоловікам, які: 

  • мають відстрочку від призову;
  • перебувають у військовому резерві;
  • не підлягають призову під час мобілізації.

Однією з головних змін, які запровадив Кабмін, стали вимоги до персоналу охоронців щодо документів, які потрібно подавати під час отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності.

Які нові документи слід додати до заяви

Тепер до заяви на прийняття на роботу охоронцем мають додаватися такі документи:

  • документ, що підтверджує проходження кандидатом служби у військовому резерві та перебування у військовому оперативному резерві територіального центру комплектування та соціальної підтримки (військової частини), зазначених у військовому квитку, контракті або довідці з ТЦК та СП.
  • копія військового квитка, контракту або довідки, яка підтверджує право на відстрочку від призову на строкову військову службу; 
  • також може надаватися довідка про непридатність особи за станом здоров’я для виконання військової служби.

Нагадаємо, загальна мобілізація триває в Україні з 24 лютого 2022 року. Повістки отримують всі чоловіки, а призвати можуть усіх, хто придатний за станом здоров’я.

Хто може отримати повістку, які є види, та яке покарання очікує у разі неприбуття за викликом призовника у військкомат, читайте тут.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!