Кабмін заборонив стягувати штрафи за несплату компослуг

728 0
Українці нині потребують максимальної підтримки, в тому числі й фінансової.

Уряд України сьогодні, 6 березня, прийняв рішення, яке забороняє нарахування та стягнення штрафів, пені, річних відсотків у разі несвоєчасної або неповної оплати житлово-комунальних послуг населенням. Про це повідомив міністр громад та території Олексій Чернишов.

За його словами, українці нині потребують максимальної підтримки, в тому числі й фінансової. Так, якщо комунальні послуги не оплатили вчасно або оплатили не в повному обсязі, то відключати їх не будуть.

Читайте також: Накопичуй сам. Розмова з міністеркою соцполітики

«Сплата за комунальні послуги є великою підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах та потребують ресурсів», – додав Чернишов.

Нагадаємо, що «ПриватБанк» продовжив дію всіх платіжних карток на 180 днів, а також запроваджує кредитні канікули до 1 червня.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!